Hakkımızda

VERSAN BOYA VERNİK-KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Türkiye’nin Yüksek kaliteli boya üreticisi olan Versan Boya, boya üretimine 1989 yılında İstanbul Tuzla’ de kurulmuş olan Versan Boya İmalathanesinde VERSAN BOYA VERNİK KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. şirket ismiyle başlamıştır.

1995 yılında Türkiye’deki boya sektörünün ihtiyacını anlayarak, sektörde imalathaneden fabrikaya geçişini sağlamıştır.  1995 yılında Pendikı’de boya fabrikası kurulmuştur.

Günümüzde,NANOMİX ve BOYMİX markası ile TUZLA KİMYA SANAYİCİLERİ ORG.SAN.bölgesinde ki fabrikamızda üretim yapmaktayız.

2005 yılında ISO 9000 kalite belgesini alan firmamız, günümüzde TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

Firmamız ayrıca TS-EN ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi Başarı Ödülü;

TÜBİTAK – TTGV – TÜSİAD Teknoloji Ödülü sahibidir.

 

 

Stratejik Sürdürülebilirlik

Şirketler açısından sürdürülebilirlik konusu, sürdürülebilirlik kaynaklı ortaya çıkan küresel, makroekonomik, çevresel ve toplumsal trendler ile bunlarla bağlantılı hukuki düzenlemelerdeki, değişimlere karşı şirketlerin adapte olabilme kapasitesi olarak özetlenebilir. Şirketlerde sağlıklı bir sürdürülebilirlik uygulaması için, sürdürülebilirliğin üç ayağı olan ekonomik, sosyal ve çevresel parametreler şirketlerin tüm temel, stratejik ve operasyonel süreç ve karar alma mekanizmalarına dahil edilmelidir.

  Vizyon & Misyon

Stratejik Yol Haritası

  Ölçüm ve İzleme

Operasyonlara Odaklanma

Yüksek Kalitede Üretim